Detail van een schilderij van Albert Leys

Hieronder vindt u een overzicht van de 15 kunstenaars uit Begijnendijk en Betekom en omgeving die deel uitmaken van Kunst Loco Motief en regelmatig tentoonstellen. Zo stellen zij hun werken tentoon vanaf zaterdag 31 mei tot en met zaterdag 14 juni 2014 in De Mixx in Herselt, Asbroek 1 in 2230 Herselt.
U kan er van maandag tot zaterdag terecht van 9 tot 21 u.
Zondag gesloten. Er zal steeds een kunstenaar aanwezig zijn.
Allen hartelijk welkom!
Als u klikt op de naam van de kunstenaar, kan u zijn/haar werk bekijken.

An Claeysclaeysan@hotmail.com
Nicole De Preternicoledepreter@skynet.be
Jan Discartjan.discart@scarlet.be
Iris Elskensei-creable@hotmail.com
Genoveva Eyckmansviajeva@skynet.be
Wilma Geyskenswilmageyskens@telenet.be
Linda Grosseylindagrossey@gmail.com
Hugo Lachihugo_lachi@telenet.be
Mia Laenenmialaenen@gmail.com
Albert Leysa.leys@skynet.be
Marleen Neysm.neys@skynet.be
Jan Stormsjan@beeldhouwenstorms.be
Sonja Vaessonja.vaes2@telenet.be
Julia Verduycktjulia.verduyckt@skynet.be
Marcel Wuytsmarcelwuyts2@telenet.be